RD25M0000Z/AA
Номер детали производителя:
RD25M0000Z/AA
Производитель/бренд:
Positronic
Часть описания:
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS
Состояние запаса:
41
Производитель :
Positronic
Категория продукта :
D-Sub, D-образные корпуса разъемов
Connector Style :
D-Sub
Connector Type :
Plug for Male Contacts
Contact Type :
Signal
Features :
Flange Feature :
Housing/Shell (Unthreaded)
Ingress Protection :
IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
25
Number of Rows :
2
Primary Material :
Product Status :
Active
Shell Finish Thickness :
Shell Material, Finish :
Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout :
3 (DB, B)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 15POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
  • Molex
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 8POS
  • HARTING
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 7POS
  • Molex
    CONN MICRO-D HOUSING PLUG 9POS