1SNK706010R0000
- Номер детали производителя:
- 1SNK706010R0000
- Производитель/бренд:
- ABB Control
- Часть описания:
- TERMINAL BLOCK, GRAY, 6MM, SPRIN
- Производитель :
- ABB Control
- Категория продукта :
- DIN-рейка, канал
- Color :
- Gray
- Current - IEC :
- 32 A
- Current - UL :
- 30 A
- Disconnect Type :
- Features :
- Fuse Type :
- Number of Levels :
- 1
- Number of Positions :
- 2
- Product Status :
- Active
- Terminal - Width :
- 6.0mm
- Termination Style :
- Push In, Spring
- Type :
- Feed Through
- Voltage - IEC :
- 1000V
- Voltage - UL :
- 600V