PL282U-30X-BP-2
Номер детали производителя:
PL282U-30X-BP-2
Производитель/бренд:
Amphenol Technical Products International
Часть описания:
POWERLOK 10MM G2 2POS BLIND 90D
Производитель :
Категория продукта :
Свободно висит, панельный монтаж
Cable Termination :
Crimp
Color :
Yellow
Connector Type :
Plug
Contact Finish :
Contact Finish Thickness :
Contact Type :
Male Pin, Power
Fastening Type :
Lever Lock
Features :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Number of Positions :
2
Number of Rows :
1
Pitch :
1.181" (30.00mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
Wire Gauge :
Wire Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    4,0MM POWERLOK 2 WAY PLUG STRAIG
    POWERLOK 10MM G2 1POS RCPT FLAT
    POWERLOK 10MM G2 1POS RCPT M8 ST
Каталог сопутствующих товаров
  • JST
    CONN RCPT 6POS IDC 30AWG TIN
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT 10POS IDC 28AWG TIN
  • JST
    CONN SOCKET 10POS IDC 26AWG TIN
    CONN RCPT 7POS IDC 30AWG TIN
  • ASSMANN WSW Components
    CONN SOCKET 34POS IDC TIN
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
PL282(X)-30X LEVER LOCK Amphenol Technical Products International 5,913 POWERLOK 10MM G2 2POS 90D PLUG L