MTV1-10SS-01
Номер детали производителя:
MTV1-10SS-01
Производитель/бренд:
ITT Cannon
Часть описания:
CONN 10POS SOLDER 24-32AWG GOLD
Производитель :
ITT Cannon
Категория продукта :
Свободно висит, панельный монтаж
Cable Termination :
Solder
Color :
Connector Type :
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Contact Type :
Socket
Fastening Type :
Push-Pull
Features :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions :
10
Number of Rows :
1
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Row Spacing :
Wire Gauge :
24-32 AWG
Wire Type :
Discrete
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • JST
    CONN RCPT 6POS IDC 30AWG TIN
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT 10POS IDC 28AWG TIN
  • JST
    CONN SOCKET 10POS IDC 26AWG TIN
    CONN RCPT 7POS IDC 30AWG TIN
  • ASSMANN WSW Components
    CONN SOCKET 34POS IDC TIN