680S13W6203L201
Номер детали производителя:
680S13W6203L201
Производитель/бренд:
NorComp
Часть описания:
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Производитель :
NorComp
Категория продукта :
Соединители D-Sub в сборе
Backset Spacing :
Connector Style :
D-Sub, Combo
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Flash
Contact Type :
Signal and Power
Current Rating (Amps) :
5A, 20A