S1750B-20.0000(T)
Номер детали производителя:
S1750B-20.0000(T)
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS TTL
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.069" (1.75mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
HCMOS, TTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
5V