R-CX-1100-48
Номер детали производителя:
R-CX-1100-48
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
RG58C SMA(M) - SMA(M) 4'
Состояние запаса:
100
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
RG-58C
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
5 GHz
Ingress Protection :
Length :
48.0" (1.2m) 4.0'
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
SMA to SMA
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"