DB9W4P500G30LF
Номер детали производителя:
DB9W4P500G30LF
Производитель/бренд:
Amphenol Communications Solutions
Часть описания:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
Производитель :
Категория продукта :
Соединители D-Sub в сборе
Backset Spacing :
Connector Style :
D-Sub, Combo
Connector Type :
Plug, Male Pins
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Contact Type :
Signal and Power
Current Rating (Amps) :
7.5A, 30A
Features :
Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Flange Feature :
Housing/Shell (Unthreaded)
Ingress Protection :
Material Flammability Rating :
UL94 V-0
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Number of Positions :
9 (5 + 4 Power)
Number of Rows :
2
Primary Material :
Product Status :
Active
Shell Material, Finish :
Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout :
3 (DB, B) - 9W4
Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB