ED084PLCZ-SM-N
Номер детали производителя:
ED084PLCZ-SM-N
Производитель/бренд:
On-Shore Technology, Inc.
Часть описания:
CONN SOCKET PLCC 84POS
Производитель :
On-Shore Technology, Inc.
Категория продукта :
IC-разъемы
Contact Finish - Mating :
Contact Finish - Post :
Contact Finish Thickness - Mating :
Contact Finish Thickness - Post :
Contact Material - Mating :
Phosphor Bronze
Contact Material - Post :
Phosphor Bronze
Features :
Closed Frame
Housing Material :
Polyphenylene Sulfide (PPS)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions or Pins (Grid) :
84 (2x42)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Pitch - Mating :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Post :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Termination :
Solder
Type :
PLCC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100
    SHUNT .100" BLK AU
    SHUNT .100" BLACK W/HANDLE
    SHUNT .100" BLACK
    CABLE ASSEMBLY 3POS, M12 FEMALE