545BAA200M000BBG
Номер детали производителя:
545BAA200M000BBG
Производитель/бренд:
Skyworks Solutions, Inc.
Часть описания:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Состояние запаса:
920
Производитель :
Skyworks Solutions, Inc.
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
121mA
Frequency :
200 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.052" (1.33mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Product Status :
Not For New Designs
Ratings :
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V, 2.5V, 3.3V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD