CPPT7LZ-A3BP-50.0TS
Номер детали производителя:
CPPT7LZ-A3BP-50.0TS
Производитель/бренд:
Cardinal Components
Часть описания:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ TTL SMD
Состояние запаса:
570
Производитель :
Cardinal Components
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
25mA
Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Output :
TTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V