SIT9386AE-4B2-33E100.000000G
- Номер детали производителя:
- SIT9386AE-4B2-33E100.000000G
- Производитель/бренд:
- SiTime
- Часть описания:
- MEMS OSC XO 100.000MHZ HCSL
- Производитель :
- SiTime
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- MEMS
- Current - Supply (Max) :
- 92mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Output :
- HCSL
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V