R-CX-1200-12
Номер детали производителя:
R-CX-1200-12
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
RG-188A BNC(M) - BNC(M) 1'
Состояние запаса:
100
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
BNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-188A
Color :
White
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
BNC to BNC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"