CNU113-314-2201-VE
- Номер детали производителя:
- CNU113-314-2201-VE
- Производитель/бренд:
- Yamaichi Electronics
- Часть описания:
- CONN EDGE DUAL FML 314POS 0.020
- Производитель :
- Yamaichi Electronics
- Категория продукта :
- Соединители для кромок
- Card Thickness :
- Card Type :
- Non Specified - Dual Edge
- Color :
- Black
- Contact Finish :
- Gold-Nickel
- Contact Finish Thickness :
- Contact Material :
- Copper Alloy
- Contact Type :
- Features :
- Board Guide
- Flange Feature :
- Gender :
- Female
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Positions :
- 314
- Number of Positions/Bay/Row :
- Number of Rows :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)