AX16000004
Номер детали производителя:
AX16000004
Производитель/бренд:
TXC Corporation
Часть описания:
CRYSTAL 16.0000MHZ 22PF SMD
Производитель :
TXC Corporation
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Load Capacitance :
22pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm)