FC4UTCBMF16.0-BAG100
Номер детали производителя:
FC4UTCBMF16.0-BAG100
Часть описания:
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF TH
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25 Ohms
Frequency :
16 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.530" (13.46mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)