FC4UTCBAF11.0592-BAG100
Номер детали производителя:
FC4UTCBAF11.0592-BAG100
Производитель/бренд:
Fox Electronics
Часть описания:
CRYSTAL 11.0592MHZ SERIES TH
Производитель :
Fox Electronics
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Frequency :
11.0592 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.530" (13.46mm)
Load Capacitance :
Series
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
HC-49/U
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)