HR12A-14P20PC300A(71)
Номер детали производителя:
HR12A-14P20PC300A(71)
Часть описания:
CBL 20POS MALE TO MALE 0.98'
1st Connector Number of Positions :
20
1st Connector Type :
Receptacle
2nd Connector Number of Positions :
20
2nd Connector Type :
Receptacle
Cable Type :
Round Coiled
Length :
0.98' (300.00mm)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG