HR12A-14LA20PSD1580
Номер детали производителя:
HR12A-14LA20PSD1580
Часть описания:
CBL 20POS MALE TO MALE 5.18'
1st Connector Number of Positions :
20
1st Connector Type :
Receptacle, Right Angle
2nd Connector Number of Positions :
20
2nd Connector Type :
Receptacle, Right Angle
Cable Type :
Round
Length :
5.18' (1.58m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG