251-A8000-0ES100
Номер детали производителя:
251-A8000-0ES100
Производитель/бренд:
DINKLE Corporation USA
Часть описания:
Dinkle standard M12/M8 circular
Состояние запаса:
30
Производитель :
DINKLE Corporation USA
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Male Pins
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
8
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
A
1st Connector Shell Size - Insert :
M12
1st Connector Type :
Receptacle
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polyurethane (PUR)
Cable Type :
Round
Color :
Blue
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Length :
32.8' (10.00m)
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Usage :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
    Electronics housings of Raspberr
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
251-0111-003 Cinch Connectivity Solutions 2 ASSBLY TOOL FIXTURE BANANA PLUG
251-0115-002 Cinch Connectivity Solutions 3 ASSEMBLY HAND TOOL BANANA PLUG
251-03230 Parallax, Inc. 7,740 CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
251-05000 Parallax, Inc. 9,276 CRYSTAL 5.0000MHZ 20PF TH
251-06250 Parallax, Inc. 8,712 CRYSTAL 6.2500MHZ SERIES TH
251-1031 LM Technologies 1,000 ACC ANT Omni RP 2.5GHz 2dBi Swiv