MIKM6-55PH048
Номер детали производителя:
MIKM6-55PH048
Часть описания:
CBL 55POS MALE TO WIRE 4'
Color :
Multiple
Ingress Protection :
Length :
4.00' (1.22m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG