MIKM6-55PHV11
Номер детали производителя:
MIKM6-55PHV11
Часть описания:
CBL 55POS MALE TO WIRE 3'
Color :
White
Ingress Protection :
Length :
3.00' (914.40mm)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG