MIKM0-55SH009
Номер детали производителя:
MIKM0-55SH009
Производитель/бренд:
ITT Cannon
Часть описания:
CBL 55POS FMALE TO WIRE 2'
Производитель :
ITT Cannon
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Female Sockets
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Connector Number of Positions :
55
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
Keyed
1st Connector Shell Size - Insert :
1st Connector Type :
Plug
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Cable Type :
Individual
Color :
Yellow
Ingress Protection :
Length :
2.00' (609.60mm)
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Usage :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG