QCM044PC2DC006B
Номер детали производителя:
QCM044PC2DC006B
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
CBL 44POS MALE TO WIRE 0.5'
Производитель :
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Male Pins
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
44
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
1st Connector Shell Size - Insert :
1st Connector Type :
Plug
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Cable Type :
Individual
Color :
Multiple
Ingress Protection :
Length :
0.50' (152.40mm)
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Usage :
Industrial Environments
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG