511-26-06-WH-0025F
Номер детали производителя:
511-26-06-WH-0025F
Производитель/бренд:
CnC Tech
Часть описания:
CABLE MOD FLAT 6COND 25' PRE-CUT
Производитель :
CnC Tech
Категория продукта :
Модульный — плоский кабель
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.267" (6.80mm)
Coil Diameter :
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
White
Length :
25.0' (7.62m)
Length - Coil Extended :
Length - Coil Retracted :
Number of Conductors :
6
Product Status :
Obsolete
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
511-038 Bivar, Inc. 9,150 MOUNT CIRCULAR TO5 0.040"
511-0900 Hammond Manufacturing 1 BOX STEEL GRAY 7.090"L X 3.840"W
511-10F API Delevan 6,699 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10G API Delevan 8,324 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10H API Delevan 9,735 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10J API Delevan 7,818 FIXED IND 360NH 1.515A 98MOHM TH
511-10L DIRECT-CONNECT SPO2 SENSORS Interlight 9,985 Replacement for Criticare System
511-11-068-11-061001 Mill-Max 5,242 SKT PGA SOLDRTL
511-11-132-14-071001 Mill-Max 8,928 SKT PGA SOLDRTL
511-1152-C ProLabs 7,960 Sun 511-1152 Compatible Factory
511-11F API Delevan 5,102 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11G API Delevan 7,512 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11H API Delevan 8,318 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH
511-11J API Delevan 6,470 FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH