T353E106M025AT
Номер детали производителя:
T353E106M025AT
Часть описания:
CAP TANT 10UF 20% 25V RADIAL
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.5Ohm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.461" (11.70mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.217" Dia (5.50mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V