820B002-103R001
Номер детали производителя:
820B002-103R001
Производитель/бренд:
NorComp
Часть описания:
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Состояние запаса:
5
Производитель :
NorComp
Категория продукта :
Круглые соединители в сборе
Cable Opening :
0.323" (8.20mm)
Color :
Silver
Connector Type :
Plug, Male Pins
Contact Finish - Mating :
Gold
Current Rating (Amps) :
10A
Fastening Type :
Push-Pull
Features :
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Material Flammability Rating :
Mounting Feature :
Bulkhead - Rear Side Nut
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 200°C
Orientation :
Keyed
Primary Material :
Metal
Product Status :
Active
Shell Finish :
Nickel
Shell Material :
Brass
Shell Size - Insert :
Shell Size, MIL :
Shielding :
Shielded
Termination :
Solder Cup
Voltage Rating :
430V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER