55A1121-24-0/9-9
Номер детали производителя:
55A1121-24-0/9-9
Часть описания:
CABLE 2CON 24AWG WHT SHLD FEET
Категория продукта :
Многожильные кабели
Cable Type :
Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter :
0.107" (2.72mm)
Jacket (Insulation) Material :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0080" (0.203mm)
Jacket Color :
White
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Number of Conductors :
2 (1 Pair Twisted)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Ratings :
Shield Type :
Braid
Usage :
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
24 AWG