AT-K-S-26-8-B/7
Номер детали производителя:
AT-K-S-26-8-B/7
Производитель/бренд:
ASSMANN WSW Components
Часть описания:
CABLE MOD FLAT 8COND BLACK 7'
Производитель :
ASSMANN WSW Components
Категория продукта :
Модульный — плоский кабель
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Straight
Cable Width :
0.346" (8.80mm)
Coil Diameter :
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
7.0' (2.13m)
Length - Coil Extended :
Length - Coil Retracted :
Number of Conductors :
8
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG