521-26-06-BL-005F
Номер детали производителя:
521-26-06-BL-005F
Производитель/бренд:
CnC Tech
Часть описания:
CABLE MOD COIL 6COND 5' PRE-CUT
Производитель :
CnC Tech
Категория продукта :
Модульный — плоский кабель
Cable Height :
0.097" (2.46mm)
Cable Type :
Coil
Cable Width :
0.267" (6.80mm)
Coil Diameter :
0.512" (13mm)
Conductor Strand :
7/0.0063"
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Black
Length :
Length - Coil Extended :
5' (1.52m)
Length - Coil Retracted :
1.77' (0.54m)
Number of Conductors :
6
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Wire Gauge :
26 AWG