15GENW3EM-R
Номер детали производителя:
15GENW3EM-R
Производитель/бренд:
Delta Electronics / Fans
Часть описания:
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Производитель :
Delta Electronics / Fans
Категория продукта :
Модули ввода питания (PEM)
Accomodates a Fuse :
No
Approval Agency :
CSA, UL, VDE
Connector Style :
IEC 320-C14
Connector Type :
Receptacle, Male Blades
Current Rating - Appliance Inlet :
15A
Current Rating - Circuit Breaker :
Current Rating - Filter :
15A
Features :
Bleed Resistor
Filter Type :
Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Fuse Holder, Drawer :
Ingress Protection :
Material Flammability Rating :
Mounting Type :
Panel Mount, Snap-In
Number of Positions :
3
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 28.45mm x 21.90mm
Panel Thickness :
0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)