TWCD187K025CCYZ0000
Номер детали производителя:
TWCD187K025CCYZ0000
Производитель/бренд:
KYOCERA AVX
Часть описания:
CAP TANT 180UF 10% 25V AXIAL
Состояние запаса:
14
Производитель :
KYOCERA AVX
Категория продукта :
Танталовые конденсаторы
Capacitance :
180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.92Ohm
Failure Rate :
Features :
High Reliability
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
300 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Package / Case :
Axial
Product Status :
Active
Ratings :
COTS
Size / Dimension :
0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Hermetically Sealed
Voltage - Rated :
25 V