A-M12A12FST-05016BK
Номер детали производителя:
A-M12A12FST-05016BK
Производитель/бренд:
ASSMANN WSW Components
Часть описания:
CBL 12POS FMALE TO WIRE 1.64'
Состояние запаса:
1
Производитель :
ASSMANN WSW Components
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Female Sockets
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Connector Number of Positions :
12
1st Connector Number of Positions Loaded :
1st Connector Orientation :
A
1st Connector Shell Size - Insert :
M12
1st Connector Type :
Plug
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Cable Type :
Individual
Color :
Multiple
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
1.64' (500.00mm)
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Usage :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CBL USB2.0 A PLUG TO B PLG 3.28'
    CBL USB2.0 A PLG-MIN B PLG 3.28'
    CBL USB2.0 A PLG-MCR B PLG 16.4'
    CBL USB2.0 A RCPT TO A PLG 9.84'
    CBL USB2.0 A PLG-MCR B PLG 0.98'
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG