B84771A0020A000
Номер детали производителя:
B84771A0020A000
Производитель/бренд:
EPCOS (TDK)
Часть описания:
FILTER POWER LINE
Состояние запаса:
63
Производитель :
EPCOS (TDK)
Категория продукта :
Модули ввода питания (PEM)
Accomodates a Fuse :
No
Approval Agency :
cUL, ENEC, UL
Connector Style :
IEC 320-C20
Connector Type :
Receptacle, Male Blades
Current Rating - Appliance Inlet :
20A
Current Rating - Circuit Breaker :
Current Rating - Filter :
2A
Features :
Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
Filter Type :
Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Fuse Holder, Drawer :
Ingress Protection :
IP40
Material Flammability Rating :
Mounting Type :
Panel Mount, Flange
Number of Positions :
3
Panel Cutout Dimensions :
Variable Size
Panel Thickness :
Product Status :
Active
Switch Features :
Termination :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)