HCSREC-S-15A-WH
Номер детали производителя:
HCSREC-S-15A-WH
Производитель/бренд:
Thomas Research Products
Часть описания:
SPLIT CONTROLLED RECEPTACLE, 15A
Производитель :
Thomas Research Products
Категория продукта :
Вилки и розетки
Approval Agency :
Connector Style :
NEMA 5-15R
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating (Amps) :
15A
Features :
LED Indicator
Ingress Protection :
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Mounting Type :
Outlet Box
Number of Positions :
3 per connection (2)
Panel Cutout Dimensions :
Panel Thickness :
Product Status :
Active
Termination :
Screw
Voltage Rating :
125V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 347V
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 480V
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
Каталог сопутствующих товаров
  • Schneider Electric
    TR GFCI 20A RECEPTACLE COMM GY
  • Schneider Electric
    TR GFCI 20A RECEPTACLE COMM LA
    TR GFCI 20A RECEPTACLE COMM WH
    WR/TR GFCI 20A RECEPTACLE COMM W
  • Altech Corporation
    PIN&SLEEVE CONNEC 20A 277VAC 2P