2006-2X03B
Номер детали производителя:
2006-2X03B
Производитель/бренд:
Oupiin
Часть описания:
MINI JUMPERS, 2.54MM PITCH, BLAC
Производитель :
Oupiin
Категория продукта :
Шунты, Перемычки
Color :
Black
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Current Rating (Amps) :
1A
Gender :
Female Sockets
Height :
0.236" (6.00mm)
Housing Material :
Polyester Thermoplastic, Glass Filled
Material Flammability Rating :
UL94 V-0
Number of Positions or Pins (Grid) :
3 (1 x 3)
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Type :
Open Top
Voltage Rating :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Amphenol Communications Solutions
    1X2 LOW PROFILE JUMPER
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN SHUNT 2POS 3AMP .100 5GOLD
  • Harwin
    SURFACE MOUNT JUMPER LOOSE
  • Würth Elektronik
    WR-PHD_2.00MM_JUMPER_BLACK W/ TE
  • Würth Elektronik
    WR-PHD_2.54MM_JUMPER_BLUE W/ TES
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
2006 ACL Staticide, Inc. 11 STATIC SENTRY 12 OZ / 340 G AERO
2006 Adafruit 17 HOOK-UP 30AWG 600V WHITE 6.56'
2006 Pololu Corporation 5,948 JMPR WIRE 50PC 10CLR ASSTD FF 24
2006 Curtis Industries 105 CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.438"
2006 Klein Tools 7,904 LARGE CRIMP TOOL - COMPOUND-ACTI
2006 Kitronik 8 RF ANTENNA WHIP STR
2006 YAMAHA RAPTOR 80 BATTERY Interlight 5,586 Replacement for Yamaha 2006 Yama
2006,BK Serpac Electronic Enclosures 364 BOX END PANEL BLK A21 9V SERIES