AZ-17BMMM-QL8C02
Номер детали производителя:
AZ-17BMMM-QL8C02
Производитель/бренд:
Amphenol LTW
Часть описания:
CBL 17POS MALE TO WIRE 6.56'
Состояние запаса:
10
Производитель :
Amphenol LTW
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Male Pins
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Number of Positions :
17
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
Keyed
1st Connector Shell Size - Insert :
A
1st Connector Type :
Receptacle
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Polyvinyl Chloride (PVC)
Cable Type :
Round
Color :
Black
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Length :
6.56' (2.00m)
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Usage :
Industrial Environments
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
AZ-1 3.7V 900MAH Interlight 7,946 Replacement for Olympus AZ-1 3.7
AZ-1 SLR FILM CAMERA BATTERY Interlight 6,808 Replacement for Fuji AZ-1 Slr Fi
AZ-1000 Talema 9,307 CURR SENSE XFMR 1000:1 50A SMD