MGS200-KMKM-2.5M
Номер детали производителя:
MGS200-KMKM-2.5M
Производитель/бренд:
Times Microwave Systems
Часть описания:
2.92 (M) TO 2.92 (M) 2.5 METER A
Производитель :
Times Microwave Systems
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
30 GHz
Ingress Protection :
Length :
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LMR-300 STANDARD CABLE, BLACK PE
    CABLE LMR-400 BLACK PE 500'
    CABLE LMR-400 FRPE 500'
    CABLE LMR-600 BLACK PE 500'
    CABLE LMR-600 BLACK PE 500'
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"