BU-T4171110405002
Номер детали производителя:
BU-T4171110405002
Производитель/бренд:
Mueller Electric Co.
Часть описания:
CBL 5POS FMALE TO WIRE 1.64'
Состояние запаса:
92
Производитель :
Mueller Electric Co.
Категория продукта :
Круглые кабельные сборки
1st Connector Gender :
Female Sockets
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Connector Number of Positions :
5
1st Connector Number of Positions Loaded :
All
1st Connector Orientation :
B
1st Connector Shell Size - Insert :
M12
1st Connector Type :
Plug
2nd Connector Gender :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Connector Number of Positions :
2nd Connector Number of Positions Loaded :
2nd Connector Orientation :
2nd Connector Shell Size - Insert :
2nd Connector Type :
Wire Leads
Assembly Configuration :
Standard
Cable Material :
Cable Type :
Individual
Color :
Multiple
Ingress Protection :
IP67/IP68 - Dust Tight, Waterproof
Length :
1.64' (500.00mm)
Product Status :
Active
Shielding :
Unshielded
Usage :
Industrial Environments
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CABLE ASSY BNC PLUG RG58 3'
    CABLE ASSY BNC PLUG RG58 5'
    CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG316 12"
    ADAPTER TIP JACK TO BANANA PLUG
    CONN BIND POST FLUTED BLACK
Каталог сопутствующих товаров
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG