CVS-30-300-50-RN
Номер детали производителя:
CVS-30-300-50-RN
Производитель/бренд:
ElectronAix
Часть описания:
MICRO COAX CABLE IPEX CABLINE VS
Производитель :
ElectronAix
Категория продукта :
Прямоугольные кабельные сборки
Cable Termination :
Solder
Color :
Blue
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Pin Assignment: 1:N, Round Binding, Impedance: 50Ohms
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
30
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.020" (0.50mm)
Product Status :
Active
Shielding :
Shielded
Usage :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
CVS-01B Nidec Components 7,849 SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V
CVS-01C Nidec Components 882 SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V