ASMA1500C058L13
- Номер детали производителя:
- ASMA1500C058L13
- Производитель/бренд:
- Siretta
- Часть описания:
- CBL ASSY RP-SMA-SMA PLUG 49.2'
- Производитель :
- Siretta
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- SMA Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- RP-SMA Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- Cable Type :
- LLC200A
- Color :
- Black
- Connector Impedance :
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 6 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 590.6" (15.0m) 49.2'
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms