CB1.17LL-2IPX-3IN
Номер детали производителя:
CB1.17LL-2IPX-3IN
Производитель/бренд:
Lighthorse Technologies Inc.
Часть описания:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 3"
Состояние запаса:
200
Производитель :
Lighthorse Technologies Inc.
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.17mm OD LL Coaxial Cable
Color :
Gray
Connector Impedance :
Features :
Low Loss Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
3.000" (76.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
IPEX MHF1 to IPEX MHF1
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"