CN1206S14BAUTOG
Номер детали производителя:
CN1206S14BAUTOG
Производитель/бренд:
EPCOS (TDK)
Часть описания:
VARISTOR 22V 200A 1206
Производитель :
EPCOS (TDK)
Категория продукта :
Варисторы, MOV
Capacitance @ Frequency :
Current - Surge :
200 A
Energy :
0.6J
Features :
Maximum AC Volts :
14 V
Maximum DC Volts :
16 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Obsolete
Varistor Voltage (Max) :
27 V
Varistor Voltage (Min) :
Varistor Voltage (Typ) :
22 V