SVMH3216KA151PT301
- Номер детали производителя:
- SVMH3216KA151PT301
- Производитель/бренд:
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Часть описания:
- VARISTOR 264V 300A 1206
- Производитель :
- Shenzhen Sunlord Electronics
- Категория продукта :
- Варисторы, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V