415-0001-MM500
- Номер детали производителя:
- 415-0001-MM500
- Производитель/бренд:
- Cinch Connectivity Solutions
- Часть описания:
- CBL ASSY SMB PLUG RG178 19.69"
- Производитель :
- Cinch Connectivity Solutions
- Категория продукта :
- Коаксиальные кабели (РЧ)
- 1st Connector :
- SMB Plug, Right Angle
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Female
- 2nd Connector :
- SMB Plug, Right Angle
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Female
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- RG-178
- Color :
- Gray
- Connector Impedance :
- 50 Ohms
- Features :
- Shielded
- Frequency - Max :
- 4 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 19.69" (500.00mm)
- Operating Temperature :
- Overall Impedance :
- 50 Ohms