V320LA10
- Номер детали производителя:
- V320LA10
- Производитель/бренд:
- Harris Corporation
- Часть описания:
- RADIAL LEAD VARISTOR
- Производитель :
- Harris Corporation
- Категория продукта :
- Варисторы, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- 170 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 48J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V