YAK6-066C-Y
Номер детали производителя:
YAK6-066C-Y
Производитель/бренд:
Yenyo Technology
Часть описания:
TVS 6KA DIODE 66VWM Bi-Dir AK
Производитель :
Yenyo Technology
Категория продукта :
Диоды ТВС
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TJ)
Package / Case :
Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Power - Peak Pulse :
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Axial, AK
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
72V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
120V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
66V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    TVS 600W DIODE 7VWM Bi-Dir DO-21
    TVS 600W DIODE 5VWM Bi-Dir DO-21
    TVS 600W DIODE 170VWM Uni-Dir DO
    TVS 6600W DIODE 20VWM Uni-Dir DO
    TVS 6600W DIODE 18VWM Bi-Dir DO-