086-12SMR+
Номер детали производителя:
086-12SMR+
Производитель/бренд:
Mini-Circuits
Часть описания:
HFLEX BL CA SMR/SMR 12" ROHS
Состояние запаса:
10
Производитель :
Mini-Circuits
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .086
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
12.00" (304.80mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
SMA to SMA
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
086-0031-008 ITT Cannon 6,020 DL2-96R-1
086-0031-011 ITT Cannon 8,017 DL2-96R RECEPT HOUSING SUBASSM
086-0058-000 ITT Cannon 9,686 CLC PLUG 2-WAY SILICONE
086-0059-000 ITT Cannon 7,059 CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
086-0059-020 ITT Cannon 5,611 SLCT-8 RECEPTACLE ROHS
086-0059-021 ITT Cannon 8,251 SLCT-11 RECEPTACLE ROHS
086-0060-000 ITT Cannon 6,961 CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
086-0060-018 ITT Cannon 7,672 SLCT-8 PLUG ROHS
086-0060-019 ITT Cannon 5,718 SLCT-11 PLUG ROHS
086-0068-000 ITT Cannon 1,274 CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
086-0068-002 ITT Cannon 9,113 CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE
086-0068-007 ITT Cannon 9,519 CLC PLUG 4-WAY INLINE
086-0068-011 ITT Cannon 7,674 CONN PLUG HSNG FMALE 4POS INLINE