SJ-2504A-SMT-TR
- Номер детали производителя:
- SJ-2504A-SMT-TR
- Производитель/бренд:
- CUI Devices
- Часть описания:
- AUDIO JACK, 2.5 MM, RT, 4 CONDUC
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория продукта :
- Аудиоразъемы
- Actual Diameter :
- 0.102" (2.60mm)
- Connector Type :
- Phone Jack
- Features :
- Board Guide
- Gender :
- Female
- Industry Recognized Mating Diameter :
- 2.50mm (0.094", 3/32", Sub Mini, Miniature) - Headphone
- Insulation Color :
- Black
- Internal Switch(s) :
- Does Not Contain Switch
- Mounting Type :
- Surface Mount, Right Angle
- Number of Positions/Contacts :
- 4 Conductors, 4 Contacts
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C