MINI141-11
Номер детали производителя:
MINI141-11
Производитель/бренд:
Huber+Suhner
Часть описания:
CBL ASSY SMA PLUG 11"
Состояние запаса:
31
Производитель :
Huber+Suhner
Категория продукта :
Коаксиальные кабели (РЧ)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Hand Formable .141
Color :
Silver
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
26.5 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.000" (279.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
SMA to SMA
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CABLE COAXIAL RG178 METER
    CABLE COAXIAL RG223 METER
    CABLE COAXIAL RG316 METER
    CABLE COAXIAL RG403 METER
    CABLE COAXIAL RG400 METER
Каталог сопутствующих товаров
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 3.740"
  • Taoglas
    CBL ASSY SMA-MHF1 7.874"
    CBL ASSY RPSMA-MHF1 3.740"
    CBL ASSY SMA-U.FL 3.937"
    CBL ASSY SMA-MHF3 3.740"